Отримати картку

 

Про проєкт

«Картка харківʼянина» — міський соціальній проєкт, що піклується за комфорт містян. Пропонує своїм власникам різноманітні знижки на товари та послуги наших партнерів, безоплатне відвідування зоопарку, зручний спосіб безготівкової оплати проїзду в міському громадському транспорті, заміну учнівського квитка та волонтерського посвідчення.

Головна мета проєкту — зосередження багатьох можливостей в одній картці для підвищення комфорту життя містян, сприяння розвитку місцевої економіки та підтримка соціально відповідального бізнесу. Ця карта є своєрідним символом приналежності до Харкова та вираженням підтримки усіх без виключень мешканців міста.

Наша унікальна система лояльності налічує понад 100 партнерів у різних категоріях: медицина та фармація, супермаркети та магазини, краса та догляд, освіта, розваги, спорт та багато іншого. Це дозволяє власникам картки заощаджувати кошти при щоденних покупках і замовленнях послуг.

Про проект зображення карток
Про проект зображення карток

Чому проєкт важливий?

1. Збереження та підтримка місцевих підприємств: Картка харківʼянина сприяє підтримці місцевих підприємців, стимулюючи людей відвідувати їхні заклади. Це допомагає зберегти робочі місця та збалансувати розвиток економіки міста.

2. Економічні переваги для власників картки: Власники Картки харківʼянина можуть отримувати знижки та спеціальні пропозиції від партнерів проєкту. Це дозволяє їм економити гроші при покупках та послугах, що сприяє поліпшенню їхнього фінансового стану та якості життя.

3. Стимулювання активного споживання: Завдяки Картці харківʼянина люди отримують додаткову мотивацію відвідувати різні заклади та події в місті. Це сприяє розкриттю нових можливостей, розвитку культурного життя та створенню позитивної атмосфери в місті.