Вам необхідно заповнити анкету на отримання X-card (в зручній для Вас формі: в електронному вигляді, або в паперовому – в пунктах подачі анкет на отримання X-card), після чого свою Картку ви зможете забрати в спеціальних точках видачі. Таким категоріям жителів Харкова, як студенти, школярі, люди похилого віку і співробітники комунальних підприємств, буде здійснюватися доставка Карток додому.

Завдяки X-card, кожен її власник, незалежно від категорії, зможе:

1. Безкоштовно відвідати Харківський зоопарк;

2. Використовувати її як повноцінний Учнівський квиток – для учнів закладів загальної середньої освіти міста Харкова;

3. Здійснювати покупки та користуватися послугами учасників проекту за соціальною ціною;

5. Здійснювати оплату проїзду у транспорті міста Харкова в системі E-Ticket;

6. Замовляти послуги Харківських комунальних підприємств за соціальною ціною.

Варто зазначити, що функції і наповнення X-card будуть постійно розширюватися.

Надання, оформлення і доставка X-card є абсолютно безкоштовною для харків’ян.

Фінансування заходів, пов’язаних з виготовленням, впровадженням, видачею, обліком і припиненням дії Картки, відповідно до рішення Виконавчого комітету ХМР від 09.06.2021 № 438, здійснюється за рахунок коштів бюджету Харківської міської територіальної громади.

Рішення про проведення проекту «X-card» було прийнято на плановому засіданні Виконавчого комітету міста Харків. Так як саме Терехов І.О. на даний момент є в.о. Міського голови нашого міста, а також секретарем ХМР, вступне слово було від нього. До того ж, Ігор Олександрович протягом вже багатьох років активно підтримує всі соціально обґрунтовані молодіжні ініціативи, які здатні внести особливий внесок в розвиток нашого міста.

Персональні дані особи, яка заповнила анкету-заяву на отримання X-card, обробляються робочою групою проекту «X-card» (Харківською міською радою та її виконавчими органами, комунальними підприємствами, установами, організаціями).

Обробка персональних даних здійснюється для конкретних і законних цілей, визначених за згодою суб'єкта персональних даних у порядку, встановленому законодавством: метою обробки персональних даних особи є виготовлення персоналізованої X-card, а також віднесення особи до тієї чи іншої категорії осіб-володільців Картки (студент, пільговик, особа похилого віку тощо).

Згода на обробку персональних даних є свідомим рішенням особи, яке вона приймає добровільно, без примусу і погроз.

Конкретний вичерпний перелік персональних даних особи, який планується обробляти:

1. Основна інформація (ПІБ, дата народження, паспортні дані, РНОКПП);

2. Контактна інформація (номер телефону, адреса реєстрації місця проживання тощо);

3. Інша загальна інформація (відомості про належність до пільгової категорії, про склад сім’ї тощо).

Так як на підставі заповненої анкети ми формуємо замовлення на виготовлення кожної персоналізованої Картки (тобто на самій пластиковій X-card будуть вказані ПІБ особи), а до них, у свою чергу, матимуть доступ персонал робочої групи та друкарні, в зв'язку з вимогами Законом України «Про захист персональних даних» ми змушені внести даний пункт в анкету як обов'язковий.

Вказаний пункт анкети-заяви не є обов’язковим до заповнення.

Робоча група проекту вживає всіх доступних способів та заходів для захисту персональних даних осіб, що заповнила анкету-заяву на отримання X-card. Частиною 2 ст. 10 Закону України «Про захист персональних даних» встановлено заборону Харківській міській раді (її виконавчим органам, комунальним підприємствам, установам, організаціям) розголошувати відомості стосовно суб'єктів персональних даних, доступ до персональних даних яких надається іншим суб'єктам відносин, пов'язаних з такими даними. Робоча група діє виключно в рамках чинного законодавства України!