Вам необхідно заповнити анкету на отримання X-card (в зручній для Вас формі: в електронному вигляді, або в паперовому – в пунктах подачі анкет на отримання X-card), після чого свою Картку ви зможете забрати в спеціальних точках видачі. Таким категоріям жителів Харкова, як студенти, школярі, люди похилого віку і співробітники комунальних підприємств, буде здійснюватися доставка Карток додому.

Завдяки X-card, кожен її власник, незалежно від категорії, зможе:

1. Безкоштовно відвідати Харківський зоопарк;

2. Використовувати її як повноцінний Учнівський квиток – для учнів закладів загальної середньої освіти міста Харкова;

3. Здійснювати покупки та користуватися послугами учасників проекту за соціальною ціною;

5. Здійснювати оплату проїзду у транспорті міста Харкова в системі E-Ticket;

6. Замовляти послуги Харківських комунальних підприємств за соціальною ціною.

Варто зазначити, що функції і наповнення X-card будуть постійно розширюватися.

Надання, оформлення і доставка X-card є абсолютно безкоштовною для харків’ян.

Фінансування заходів, пов’язаних з виготовленням, впровадженням, видачею, обліком і припиненням дії Картки, відповідно до рішення Виконавчого комітету ХМР від 09.06.2021 № 438, здійснюється за рахунок коштів бюджету Харківської міської територіальної громади.

Рішення про проведення проекту «X-card» було прийнято на плановому засіданні Виконавчого комітету міста Харків. Так як саме Терехов І.О. на даний момент є в.о. Міського голови нашого міста, а також секретарем ХМР, вступне слово було від нього. До того ж, Ігор Олександрович протягом вже багатьох років активно підтримує всі соціально обґрунтовані молодіжні ініціативи, які здатні внести особливий внесок в розвиток нашого міста.

Персональні дані особи, яка заповнила анкету-заяву на отримання X-card, обробляються робочою групою проекту «X-card» (Харківською міською радою та її виконавчими органами, комунальними підприємствами, установами, організаціями).

Обробка персональних даних здійснюється для конкретних і законних цілей, визначених за згодою суб'єкта персональних даних у порядку, встановленому законодавством: метою обробки персональних даних особи є виготовлення персоналізованої X-card, а також віднесення особи до тієї чи іншої категорії осіб-володільців Картки (студент, пільговик, особа похилого віку тощо).

Згода на обробку персональних даних є свідомим рішенням особи, яке вона приймає добровільно, без примусу і погроз.

Конкретний вичерпний перелік персональних даних особи, який планується обробляти:

1. Основна інформація (ПІБ, дата народження, паспортні дані, РНОКПП);

2. Контактна інформація (номер телефону, адреса реєстрації місця проживання тощо);

3. Інша загальна інформація (відомості про належність до пільгової категорії, про склад сім’ї тощо).

Вам необхідно заповнити: Втрата, крадіжка, пошкодження

Заповнену заяву Вам необхідно подати КУ "Офіс реформ Харкова" за фактичною адресою: 61003, м. Харків, м-н. Коституції, 1, офіс 32-05 або направити поштою.

Вам необхідно заповнити Неотримання Картки харківянина

Заповнену заяву Вам необхідно подати КУ "Офіс реформ Харкова" за фактичною адресою: 61003, м. Харків, м-н. Коституції, 1, офіс 32-05 або направити поштою.

Вам необхідно заповнити Зміна персональних даних

Заповнену заяву Вам необхідно подати КУ "Офіс реформ Харкова" за фактичною адресою: 61003, м. Харків, м-н. Коституції, 1, офіс 32-05 або направити поштою.